Jemen Etiopie SEZONNÍ BLEND

od Tribes of Mokha Roastery

5.0(1x recenze)
279 Kč vč. DPH
Momentálně vyprodáno
Krajina
Jemen výběrová káva Jemen, Etiopie výběrová káva Etiopie
Použití
Espresso
Způsob zpracování
Promyté (washed)
Metoda přípravy
Mokka konvička, Espresso

První směs výběrových káv z Jemenu a Etiopie z praźírny Tribes of Mokha Roastery je charakteristická tóny sušeného ovoce, bobulové ovoce, oříšků a čokolády.

Naše první směs ze dvou nádherných kávu pěstujících zemí s bohatou historii na kávu navázanou: Jemenu a Etiopie. Jemen jako krajina Mokha a arabiky, země, která zpopularizovala a jako první pěstovala kávu komerčně. Etiopie, domovina divoké kávy, je matkou původu kávy. Tyto dvě země sdílejí nejen nárok na počátky kávy, ale sdílejí hlubokou historii spolupráce a integrace, která trvala tisíciletí a dokonce jim vládla stejná království.

Tato kávová směs představuje kávovou kulturu a hnutí vybudované Jemenem a Etiopii. Zvolili jsme region Anis a konkrétně vesnici Bani Fadl, pro své výrazně sladké, přírodně zpracované kávy a také pro její význam jako jednu z nejstarších oblastí pěstujících kávu v Jemenu. Jako doplnění jsme upražili krásně mokrou metodou zpracovanou Etiopii z oblasti Sidamo, o které se říká, že je původem kávy. Tato směs Jemenu a Etiopie tvoří lahodný šálek, který zahrnuje více než 600 let historie kávy.

Zákazníci také nakoupili

Hodnocení (1x)

Hodnocení celkem
5.0 / 5
Doporučuje
100%
1 z 1 uživatelů
Bayawe 15. Leden
Hodnocení: Doporučuje produkt
I had the coffee last year, in December. It was really nice light, well-balanced coffee on the filter.

Diskuze

Celkem dotazů
0
0 odpovědí