Goat Story - GINA SMART stříbrná

5600 Kč vč. DPH
Skladem > 5ks
Barva
Stříbrná
Objem (ml)
750 ml
Výška
34,5 cm
Hloubka
13,5 cm
Hmotnost
2 kg
Značka
Goat Story

Dripper Gina Smart se skládá ze tří hlavních částí - kuželovitého kapátka s ventilem, základny s vestavěnou váhou s bluetooth modulem a skleněného serveru. Sada obsahuje také další nádobu pro přípravu kávy za studena.

Design dripperu je elegantní, moderní a navržený z kvalitních materiálů. Kapátko je vyrobeno z porcelánu, server z borosilikátového skla a další prvky jsou vyrobeny z nerezové oceli. Všechny díly do sebe skvěle zapadají a konstrukce je pevná jako kámen.

Jak a co GINA SMART dokáže?

Dripper dokáže připravit kávu třemi (3) způsoby. Za prvé je to klasická překapávaná káva, při níž lijete vodu na čerstvě namletou kávu a ta stéká do skleněné nádoby. Druhá varianta je podobná clever dripperu. Kávu v horní části dripperu Gina Smart zalijete vodou, ale ventil necháte uzavřen. Zalitá káva stojí v horním nálevce pár minut a až po otevření ventilu se slije do serveru. Poslední metodou je cold brew nebo káva za studena. Do horní nálevky nasypete kostky ledu, které necháte samovolně roztát. Namletou kávu nasypete do externí nádoby, která se připevní pod kapátko. Pomalu, táním ledu voda projde přes kávu a finální produkt, tedy cold brew, bude na světě.

Sada obsahuje:

  • Dripper Gina Smart s váhou a bluetooth modulem 
  • Skleněnou nádobu o objemu 750 ml
  • 50 odkapávacích papírových filtrů (kompatibilní i s dripperem HARIO V60)
  • 50 filtrů pro cold brew
  • USB kabel
Video:

Zákazníci také nakoupili

merchant
merchant
merchant
merchant
merchant

Hodnocení

Hodnocení celkem
0.0 / 5
Doporučuje
0%
0 z 0 uživatelů

Diskuze

Celkem dotazů
0
0 odpovědí