Mlýnek Hario Mini Mill Slim PLUS

1089 Kčsleva -39%
669 Kč vč. DPH
Skladem > 5ks
Barva
Černá
Výška
22 cm
Šířka
15 cm
Průměr
7,2 cm
Značka
Hario
Objem (g)
240 g

Ruční mlýnek Hario Mini Mill Slim PLUS je aktualizovaná verze jeho staršího předchůdce se stejným názvem, mlýnku Hario Mini Mill Slim.

Hlavním rozdílem oproti starší verzi (Hario Mini Mill Slim) je kromě barevného provedení do černé barvy i změna v mechanismu páčky na mletí. Starý mechanismus vycházel z pětihranolu, který se po čase mohl opotřebovat. Nová verze přichází ze šestihranolem, co skvělý mlýnek mění na ještě lepší.

Mlýnek Hario Mini Mill PLUS je prvotřídním produktem japonské společnosti Hario. Jako jeden z mnoha mlýnků na trhu, nabízí komfort při mletí zrnkové kávy díky kvalitním keramickým kamenem. Jeho ergonomický design byl navržen pro snadnou manipulaci. S mlýnkem dokážete za méně než minutu namlít 15g kávy, což je ideální množství pro přípravu aeropressuchemexu nebo driperru V60.

  • Vhodný pro všechny alternativní přípravy kávy.
  • Ergonomický design s komforním uchopením.
  • Vylepšený mlecí mechanismus oproti staré verzi
  • Za minutu pomele 15g kávy.

Jak nastavit hrubost mletí zrnkové kávy?

Nastavení hrubosti při ručním mlýnku Hario Mini Mill PLUS je jednoduché. Stačí pootočit matici na spodní části mlecího mechanismu doprava (jemnější mletí) nebo doleva (hrubší mletí) a vaše káva bude připravena k použití. Při mletí doporučujeme kávu namlít maximálně 15 minut před její přípravou. V opačném případě dochází ke ztrátě jejích charakteristických vlastností a znehodnocení vašeho kávového dobrodružství.

  • Jednoduché nastavení pomocí matice na spodní části mlecího mechanismu.
  • Kávu se snažte mlít maximálně 15 minut před její přípravou.

Jak vyčistit ruční mlýnek Hario Mini Mill Slim PLUS?

Mlýnek Hario Mini Mill jednoduše rozebereme pootočením matice na spodní části mlecího mechanismu doleva. Následně se mlýnek rozebere na několik částí, a mlecí keramické kameny omyjeme pod tekoucí vodou.


Hario Mini Mill je ideální do kuchyně, práce nebo na cestování. Pokud ale hledáte něco větší, doporučujeme Hario Skerton

Video:

Zákazníci také nakoupili

merchant
Coffeein - Etiopie WOLICHU WACHU
merchant
merchant
merchant
merchant

Hodnocení

Hodnocení celkem
0.0 / 5
Doporučuje
0%
0 z 0 uživatelů

Diskuze

Celkem dotazů
0
0 odpovědí