rCup kelímek 340ml - Black and mustard

349 Kč vč. DPH
Skladem > 5ks
Značka
rCup
Materiál
Plast
Barva
Černá, Žlutá
Hmotnost
0,2 kg
Objem (ml)
340 ml
Výška
16,8 cm
Průměr
8,4 cm

Kelímek rCUP je první opakovaně použitelný kelímek na kávu vyrobený z recyklovaných jednorázových papírových kelímků. Byl vyvinut ve Velké Británii týmem expertů, jejichž krédem je, že nic není správně recyklováno, dokud se to znovu nepoužije. Hlavním cílem je využití mnoha tun jednorázových kelímků, které jsou každý den vyhazovány po pár minutách použití. Dalším krokem pak vylepšit funkčnost existujících opakovaně použitelných kelímků na kávu.

6 dobrých důvodů, proč potřebujete náš opakovaně použitelný kelímek ve svém životě 
Věříme, že je tady konečně kelímek na kávu nebo čaj s sebou, který splňuje všechny požadavky zákazníků. rCUP neteče, nepálí v ruce a udržuje nápoje déle teplé nebo studené. Snadno se otevírá a zavírá jednou rukou a nejlepší nakonec - při pití z něj nemusíte srkat kávu malou dírkou.

  1. Lepší pro svět
  2. Kelímek, který je recyklovaný i recyklovatelný
  3. Otevírání jednou rukou
  4. 100% těsnění
  5. Kávu si při srkání dírkou nevychutnáte a proto můžete s rCupem pít kávu po celém obvodu víčka
  6. To nejlepší pro milovníky kávy

Návod a péče:

  • Zmáčknutím otevřete, zmáčknutím zavřete. Když víčko zmáčknete do dolní pozice, je kelímek otevřený. Pokud je víčko nahoře, je kelímek naopak uzavřený. Jako pomůcku můžete použít to, že když uvidíte tenkou risku na vnitřní straně víčka, je kelímek otevřen.
  • Neplňte kelímek nad rysku. Chcete-li zabránit protečení nápoje po uzavření víčka, neplňte kelímek nad vyznačenou rysku na vnitřní straně kelímku. 
  • Horký nápoj nad 65°C může díky páře způsobit podtlak uvnitř kelímku. Pokud vám víčko při otevírání nejde snadno zmáčknout, povolte víčko mírným otočením, aby se snížil tlak uvnitř kelímku. Nesnažte se víčko mačkat silou, mohlo by dojít k vystříknutí nápoje nebo páry!
  • Snadno omyvatelný. Lze mýt v horním patře myčky. rCUP je vodotěsný pouze tehdy, pokud je těsnění a zavírací mechanismus udržován v čistotě. Doporučujeme proto kelímek po každém použití důkladně vypláchnout a vymýt. Neneseme odpovědnost za špatné těsnění kelímku způsobenou cizími předměty nebo kousky zaschlých nečistot v těsnění nebo zavíracím mechanismu. NIKDY nepoužívejte v mikrovlnce!
Video:

Zákazníci také nakoupili

Mlýnek Hario Mill Dome
Papírové filtry pro Hario V60-02 - 100 ks

Hodnocení

Hodnocení celkem
0.0 / 5
Doporučuje
0%
0 z 0 uživatelů

Diskuze

Celkem dotazů
0
0 odpovědí