Kapsle pro Nespresso Sealpod 1x

499 Kč vč. DPH
Skladem > 5ks
Značka
Sealpod
Materiál
Nerezová ocel

S plnitelnou kapslí Sealpod máte jistotu, že káva, kterou si připravujete je skutečně čerstvá. Oproti plastovým plnícím kapslím, má nerezová kapsle Sealpod neomezenou dobu použitelnosti. Díky nerezové znovuplnitelné kapsli Sealpod se už nemusíte omezovat pouze na kapsle vyráběné speciálně pro Váš Nespresso ® kávovar. Kapsli tedy můžete plnit donekonečna. Nijak se nerozpadne. S přípravou každé kávy je nutné pouze použít nové víčko. Se znovuplnitelnou kasplí můžete uspořit až 70% nákladů. Kapsle Sealpod je nejen ekonomičtější, ale i ekologičtější varianta přípravy čerstvé kávy. Nebudete již muset pokaždé vyhazovat použitou kapsli do koše, což bude mít příznivý vliv na životní prostředí. Kapsle Sealpod jsou kompatibilní se všemi typy Nespresso kávovarů, nikoliv Dolce Gusto a jiné systémy.

Kompatibilní Nespresso kávovary
Citiz, Citiz-Milk, Concept, Essenza, Essenza Krups, Gran Maestria, Latissima+, Latissima, Le Cube, Maestria, Pixie, U, Umilk a další ...

  • Použití kapsle je velice snadné, pouze ji naplníte čerstvě namletou kávou dle vlastního výběru, nalepíte jednorázové víčko a vložíte do kávovaru.
  • Každé balení obsahuje: 1x nerezová kapsle Sealpod, 1x odměrka, 1x černé víčko pro uchování čerstvosti, 24x nalepující víčko.
  • NESPRESSO je ochranná známka společnosti Société des Produits Nestlé, S.A.

Zákazníci také nakoupili

Hodnocení

Hodnocení celkem
0.0 / 5
Doporučuje
0%
0 z 0 uživatelů

Diskuze

Celkem dotazů
0
0 odpovědí