Mlýnek Hario V60 Electric Grinder - EVCG-8B

5950 Kčsleva -4%
5690 Kč vč. DPH
Předobjednávka
Barva
Černá
Materiál
Nerezová ocel
Hmotnost
3 kg
Výška
39 cm
Hloubka
13,5 cm
Šířka
23 cm
Příkon
150 W
Značka
Hario
Objem (g)
240 g

Elektrický mlýnek Hario V60 EVCG-8B je ikona mezi elektrickými mlýnky. Byl navržen tak, aby své mletí co nejlépe přizpůsobil dripperu V60, vlajkové lodi značky Hario. Mlýnek je možné použít i na ostatní alternativní metody přípravy jako je například chemexaeropress nebo Frenchpress.

Hario je japonská společnost známá svou precizní prací s příslušenstvím pro přípravu kávy. Elektrický mlýnek společnost v nabídce nikdy neměla a tak jsme rádi, že se tento model dostal po letech na trh.

Mlýnek je vyroben z kvalitní nerezové oceli a jeho mlecí mechanismus sestává z kónického nerezových kamenů nejvyšší kvality. Mlýnek disponuje UV filtrem a zásobníkem na 240g zrnkové kávy. Mlýnek je možné použít na všechny způsoby přípravy kávy a díky snadnému nastavení hrubosti mletí, máte až 44 stupňů a možností jako mlýnek nastavit.

Jelikož byl mlýnek navržen pro dripper V60, disponuje auto a manuál nastavením mletí. Po přiložení dripperu a nastavení automatického mletí, začne mlýnek kávu mlít téměř okamžitě. V případě preference manuálního užívání, je mlýnek snadno přizpůsobitelný.

Extra:

  • profesionální mlýnek s nerezovými kameny
  • 44 nastavitelných stupňů hrubosti
  • zásobník s kapacitou 240g
  • gumová protiskluzová podložka
  • elegantní tělo z nerezové oceli
  • ideální do domácnosti či střední kavárny
  • Rychlost mletí: 3,81 g / s (střední hrubost)
Video:

Zákazníci také nakoupili

merchant
merchant
merchant

Hodnocení

Hodnocení celkem
0.0 / 5
Doporučuje
0%
0 z 0 uživatelů

Diskuze

Celkem dotazů
0
0 odpovědí