Mlýnek Baratza Sette 30 AP

9499 Kčsleva -27%
6950 Kč vč. DPH
Do 1 - 2 dnů
DÁREKPři nákupu min 1 kusů Vám přibalíme 2x Loveramics Brewers Nutty šálek - 150 ml - Basalt
v hodnotě 558 Kč ZDARMA
Značka
Baratza
Hmotnost
3,2 kg
Objem (g)
160 g
Výkon
280 W
Výška
40 cm
Šířka
13 cm
Hloubka
24 cm

Revoluční a do každé kuchyně? Takový je nový elektrický mlýnek Baratza Sette 30AP. Společnost Baratza nechala kompromisy stranou a vytvořila elektrický mlýnek, který zaujme už na první pohled.

Čím je elektrický mlýnek Baratza Sette zajímavý? Byl vytvořen za účelem rychlého a pohodlného namletí čerstvě upražené kávy. Rychlost mletí dosahuje od 3,5 do 5,5 gramu za sekundu! Inovace ale nekončí. Baratza Sette 270W disponuje novou technologií mletí, která se skládá z vnějšího a vnitřního mlecího kamene. Vnitřní konický kámen je pevný a vnější rotuje. Díky tomu vám v mlýnku nezůstane téměř žádná káva.

Mletí zrnkové kávy na espresso nebo alternativní přípravu bude s tímto elektrickým mlýnkem zábava. Nerezové kónické mlecí kameny o rozměru 40 mm jsou připraveny namlít vaši kávu na jemný prach pro espresso nebo džezvu. Pokud preferujete hrubší mletí pro přípravu v chemexu, aeropressu nebo frenchpressu, nemusíte se bát, Baratza Sette s tím nebude mít problém.

Hrubost mletí u mlýnku Baratza Sette 30 AP lze nastavovat v 31 krocích, na rozdíl od mlýnků Baratza Sette 270 a Sette 270W (mlýnky Sette 270 nejsou dostupné) nedisponuje microstupnicí pro jemné dolaďování, což v praxi znamená, že mlýnek bude mlít hodně jemně, ale při nastavování na profesionální espresso kávovar nebude možnost dolaďování mletí tak velká a přesná. K ostatním metodám příprav kávy bude mlýnek zcela vyhovující. 

Mlýnek disponuje antistatickým kontejnerem na namletou kávu (160 g) a plastovým držákem, jehož ramena lze úplně vyjmout, nebo změnit jejich polohu pro přidržení portafiltru. (Mlýnky Baratza Sette 270 a 270W mají polohovatelná ramena kovová, navíc horní obruby páky přidržuje vestavěný hák). Zásobník na zrnkovou kávu pojme 300 až 400 g kávy. Díky pohyblivé příklopce lze nádobu vyjmout, aniž by se musel obsah vyprázdnit. (U mlýnku Sette 30 AP je klíč pro uzavření násypky plastový).

Na přední straně mlýnku naleznete jednoduchý ovládací panel s led podsvíceným displejemUživatel mlýnku může nastavit dobu mletí s přesností 0,01 sekund. Po stisknutí tlačítka pak získáte vždy přesnou dávku.

Video:

Zákazníci také nakoupili

Konvice Hario Bona Enamel 0,8l
Bialetti Venus 2 šálky - nerezová moka konvice

Hodnocení

Hodnocení celkem
0.0 / 5
Doporučuje
0%
0 z 0 uživatelů

Diskuze (2x)

Celkem dotazů
2
2 odpovědi
M
Dobrý den, plánujete v blízké době naskladnění mlýnku? Děkuji
#Miloš: Krásný den, Miloši! Ano, mlýnek budeme naskladňovat a dorazit by měl do týdne. Přeji skvělý kávový den :)
J
Dobrý den, uvažuji o nákupu nového mlýnku na espresso a přemýšlím mezi tímto a modelem Baratza Sette 270. Mlýnek bud používat výhradně na espresso pro kávovar Catler 9010. Doporučili byste i tento model nebo si mám připlatit a sáhnout po dražším? Pod...Více
Hezký den, Honzo. Děkujeme za dotaz. V principu jsou oba mlýnky velmi podobné a na domácí přípravu pomocí zmíněného kávovaru Vám tato verze mlýnku bude bohatě stačit. Pokud byste ale chtěl posunout své kávové mistrovství výše, tak doporučujeme model ...Více