AeroPress pack

1899 Kč vč. DPH
Skladem > 5ks
Značka
Aerobie, Hario
Materiál
Plast, Kov, Keramika
Barva
Černá, Průhledná

Aeropress Aerobie včetně filtrů + mlýnek Hario Mini MIll PLUS + náhodně vybraná káva z aktuální nabídky (200-250g)

Hledáte skvělý dárek pro začínajícího kávičkára nebo milovníka filtrovaných káv? Jste tu správně. Sada AeroPress Pack je vynikající volbou. Kromě kávovaru na AeroPress Aerobie získáte novou verzi populárního mlýnku Hario Mini Mill Slim PLUS a jeden z balíčků výběrových káv, které máme v nabídce. Ještě stále váháte? Nákupem této sady se přidáte mezi členy kávové rodiny, pro kterou je káva životním stylem. Možná to zní jako hipster věta, ale pokud nevyzkoušíte nikdy to nezjistíte :).

Rozeberme si jednotlivé části AeroPress Packu:

  1. Aeropress Aerobie je jedinečné kávové zařízení, které získalo slávu díky své jednoduchosti a přípravě čistého aromatického šálku kávy. S Aeropressem můžete připravit dvě šálky kávy v jediném kroku, takže je ideální například pro menší domácnosti. Kromě toho je Aeropress Aerobie snadné vzít jako společníka na cestování, kvůli své malé velikosti, ať už jedete do chatky, pobýváte v hotelu nebo létáte mezi kontinenty. Vše, co potřebujete, je teplá voda a dobrá káva.
  2. Ruční mlýnek Hario Mini Mill Slim PLUS byl vytvořen pro cestovatele. Dokonalá konstrukce s využitím plastu, nerezu a kvalitních keramických kamenů bude nápomocná pro každou příležitost. Firma Hario pochází z Japonska a v kávovém světě kraluje nejen v oblasti mlýnků. Hario Mini Mill Slim PLUS váží pouze 200g a je skvělým kamarádem na cesty s aeropressom, french press nebo jiným cestovním příslušenstvím. Nastavení velikosti mletí je samozřejmostí.
  3. Výběrová káva z naši nabídky je vždy čerstvě upražená a tak se nemusíte bát půl ročních zrníček jako v supermarketu. Spolupracujeme s desítkami pražíren, které pocházejí z Česka, Slovenska, Španělska, Anglie, Dánska, Holandska, Slovenska, Irska a například i daleké Ameriky. V sadě najdete buď jeden balíček kávy z aktuální nabídky nebo 3 degustační balíčky - to co tam bude, je překvapení :). Vše v objemu 200 až 250g.

Obsah AeroPress sady:

  • kávovar Aeropress
  • míchátko
  • redukce na šálky
  • 350 ks papírových filtrů
  • mlýnek Hario Mini Mill PLUS
  • balíček výběrové kávy z aktuální nabídky

*Fotografie je propagační, v balení nebudou totožné kávy.

Zákazníci také nakoupili

Konvice Fellow Stagg 1l - černá
Moccamaster One Cup Technivorm

Hodnocení

Hodnocení celkem
0.0 / 5
Doporučuje
0%
0 z 0 uživatelů

Diskuze

Celkem dotazů
0
0 odpovědí