Bonavita 1 l rychlovarná konvice (BV382510)

5.0(2x recenze)
2495 Kč vč. DPH
Skladem poslední kus
Značka
Bonavita
Barva
Stříbrná
Objem (ml)
1000 ml
Výkon
1000 W
Výška
21,3 cm
Šířka
18 cm
Délka
24,1 cm

Elektrická nerezová konvice Bonavita s objemem 1 litr, nastavitelnou teplotou od 1 °C a úzkou hubicí pro precizní zalévání filtrované kávy od americké společnosti Bonavita. Konvice je vyrobena z kvalitní nerezové oceli, což vám zaručí rychlý a bezpečný ohřev vody. 


Konvice Bonavita je ideální pro všechny kavové (čajové) dobrodruhy, který si potrpí na precizním zalévání čerstvě namleté ​​kávy (čaje). Konvice disponuje integrovanými stopkami a expresním ohřevem do bodu varu.

Kromě kvalitního zpracování, konvice Bonavita vyniká i špičkovou technologií ohřívání vody, který dokážete nastavit přesně od 1 °C. Jelikož každá příprava kávy vyžaduje rozdílné stupně ohřevu, konvice Bonavita je vybavena vnitřní pamětí, která si zapamatuje až 6 předvolených teplot. Kromě těchto vychytávek vám elektrická konvice Bonavita udrží vodu teplou i hodinu po jejím ohřátí. Prostě žádný kompromis!

Díky úzké hubici bude vaše kávová příprava přesnější, zajímavější a to nejdůležitější zábavná. Úzká hubice je preferována při přípravě filtrované kávy prostřednictvím chemexu nebo dripperu V60.

Extra:

  • možnost uložení 6 předvolených teplot
  • rychlost do bodu varu 5 min
  • digitální stopky
Video:

Zákazníci také nakoupili

Bialetti Moka Express 6 - moka konvice
Dripper Hario V60-02 - plastový čirý

Hodnocení (2x)

Hodnocení celkem
5.0 / 5
Doporučuje
100%
2 z 2 uživatelů
Tereza 20. Prosinec
Hodnocení: Doporučuje produkt
Velmi dobrá koupě. Nikdy bych neřekla, že stopky a přednastavení teplot může být taková užitečná věc. Pro každého uživatele chemexu a V60 určitě doporučuji.
Filip ověřený zákazník 29. Listopad
Hodnocení: Doporučuje produkt
Rychlé dodání a super kvalita!

Diskuze

Celkem dotazů
0
0 odpovědí