Sesongot - jméno housenky žijící v oblasti Bebesen, která často přebývá na kávových keřích. Právě podle ní pojmenoval farmář Aulia Kahpi tuto kávičku z Indonésie. V belgické pražírně Naga coffee jeho zrnka upražili do šťavnaté bomby s chutěmi grepu a tamarindu a vůní hnědého koření.
Díky horskému prostředí v nadmořské výšce 1300 až 1600 metrů a vulkanické půdě bohaté na minerály je oblast Bebesen ideální pro pěstování kávy. Většina kávových farem na ostrově Sumatra je velmi malých s rozlohou mezi 0,5 a 2,5 hektary. Aulia Kahpi na své farmě Rakyat pěstuje kávu už mnoho let. Aby zajistil tu nejlepší kvalitu jeho kávových zrnek sbírá kávu ručně v době největší čerstvosti. Aulia obohatil proces giling basah o dvě fermentace. Při první fermentaci se po sklizni kávová zrnka nechají fermentovat ve své třešni 3 až 5 dní. Po první fermentaci se zrnka oloupou a omyjí. Druhá fermentace následuje hned po loupání a trvá další 3 dny.
Proces mokrého loupání kávových třešní (giling basah) je pro indonéskou kávu jedinečný. Po sběru jsou kávová zrnka loupána v místních loupacích stanicích. Oloupaná zrnka se po loupání nechávají ještě jeden den fermentovat ve zbytku dužiny. Před sušením jsou kávová zrna promyta. Kávová zrnka při procesu giling basah prochází dvěma stádii sušení. První stádium zrnka vysuší pouze na 30 až 40% vlhkosti, při kterých jsou finálně doloupána a znovu sušena na exportní vlhkost 12%.