Comandante C40 MK3 Nitro Blade Black

5.0(1x recenze)
5950 Kč vč. DPH
Skladem poslední 2ks
DÁREKKe každému zakoupenému kousku Vám přibalíme extra Loveramics Brewers Nutty šálek - 150 ml - Basalt
v hodnotě 279 Kč ZDARMA
Značka
Comandante
Barva
Černá
Hmotnost
0,74 kg
Objem (g)
40 g

Ruční mlýnek Comandante C40 MK3 Nitro Blade Black je považován za jeden z nejlepších mlýnků na světě. S použitím kvalitních materiálů zaručuje stabilní mletí, při široké škále hrubostí. Designově se řadí mezi unikáty a na první pohled osloví svým zpracováním.


Mlecí kameny ručního mlýnku Comandante C40 MK3 jsou vylepšenou verzí předchozího modelu. Díky dlouhodobémuu výzkumu se podarilo společnosti Comandante vylepšit ostré hrany kamenů tak, aby umožnily pohodlné mletí s hladkým a rovnoměrným výsledkem. Po pomletí čerstvé zrnkové kávy, v mlynčeku nezůstává téměř žádná zbytková káva.

Ruční mlýnek Comandante C40 MK3 Nitro Blade Black je jedinečný i po designové stránce. Při výrobě byly použity ty nejkvalitnější materiály, aby se zaručila vysoká spolehlivost, životnost a komfort při používání. Tělo mlýnku je vyrobeno z nerezové oceli. Rukojeť je zakončena dubovým prvkem, který pohodlně sedí v ruce. Nádoby na mletou kávu jsou zhodotvené z tvrdého skla a pojmou až 40 gramů kávy.

Jak nastavit hrubost mletí na mlýnku Comandante?

Nastavení hrubosti mletí je stejně příjemné jako mlýnek samotný. Ovládací prvek pro nastavení se nachází na spodní části mlýnku, pod mlecími kameny. Výsledek nastavení je maximálně uspokojivý pro milovníky filtrovaných káv a stejně tak i espressa. Výhodou mlecích kamenů, které se nacházejí v ručním mlýnku Comandante, jsou jeho fyzikální a chemické vlastnosti, které žádným způsobem neovlivňují finální chuť kávy.

Video:

Zákazníci také nakoupili

Mlýnek Handground - černý (nový model)
Comandante C40 MK3 Nitro Blade American Cherry
Moccamaster KBGT-741 Technivorm - černý

Hodnocení (1x)

Hodnocení celkem
5.0 / 5
Doporučuje
100%
1 z 1 uživatelů
Tom 21. Listopad
Hodnocení: Doporučuje produkt
Dosud mi zadny kus kavoveho prislusenstvi neprinesl takovou radost, jako Comandante. A prinasi ji dodnes, kazdy den. Pokud byste v zivote meli vlastnit jen jeden mlynek, pak je to tento. Zvladne vse.

Diskuze

Celkem dotazů
0
0 odpovědí