Dripper Hario V60-01 - sklo dřevo

Značka
Hario
Materiál
Sklo, Dřevo
Barva
Průhledná

Chtěli byste začít s alternativními způsoby vaření kávy, ale nevíte, co si vybrat? Hario V-60 Dripper je pro vás! Tento japonský gadget vám umožní jednoduše a efektivně využít co nejvíce své kávy. Metoda filtru je velice zábavná a umožňuje experimentovat s kávou. Překvapte své přátele bohatou chutí a vůní kávy a technikou přípravy!

Hario V60-01 umožňuje jednorázové vaření 200 - 360 ml kávy, které je dostatečné pro několik porcí. Tato skleněná verze je vybavena základnou olivového dřeva. Pevná základna má tloušťku 1 cm a otvor je uzavřen silikonovým těsněním. Kapátko se navíc vyznačuje velmi dobrým stupněm udržování teploty. Jeho kuželovitá forma a speciální drážky na vnitřní straně kapátka zajišťují vynikající průtok vody. Chcete-li připravit lahodnou kávu, potřebujete čerstvě mletou kávu vysoké kvality, filtr, oblíbený pohár nebo server a váhy.

Vložte filtr do kapátka a vložte jej na nádobu, kterou používáte pro podávání kávy. Proces infuze trvá pouze 3-4 minuty. Další výhodou této metody je mimořádně snadná údržba. Po použití jednoduše vyjměte filtr a kapalinu umyjte v tekoucí vodě nebo v myčce nádobí. Hario v překladu znamená král skla, který dokonale odráží úspěchy společnosti. Značka byla založena v roce 1921 a od té doby vyrábí výrobky nejvyšší kvality ze skla, keramiky a kovu. Výrobní proces se uskutečňuje v Japonsku spolu s nejlepší udržitelností životního prostředí.

Zákazníci také nakoupili

Mlýnek Hario Skerton PRO
Papírové filtry pro Hario V60-01 - 100 ks
Papírové filtry pro Hario V60-01 - 40 ks
Vacuum Pot Hario TCA-2 Technica
Hario Buono 1,2l - černá varná konvice
Father's Coffee Roastery
Guatemala CEIBA - filtr - Father's Coffee Roastery

Hodnocení

Hodnocení celkem
0.0 / 5
Doporučuje
0%
0 z 0 uživatelů

Diskuze

Celkem dotazů
0
0 odpovědí