Comandante C40 MK3 Nitro Blade Zebra

5590 Kč vč. DPH
Do 1 - 2 dnů
Značka
Comandante
Barva
Hnědá
Hmotnost
0,74 kg
Objem (g)
40 g

Ruční mlýnek Comandante C40 MK3 Nitro Blade Zebra je považován za jeden z nejlepších mlýnků na světě. S použitím kvalitních materiálů zaručuje stabilní mletí, při široké škále hrubostí. Designově se řadí mezi unikáty a na první pohled osloví svým zpracováním.


Mlecí kameny ručního mlýnku Comandante C40 MK3 jsou vylepšenou verzí předchozího modelu. Díky dlouhodobémuu výzkumu se podarilo společnosti Comandante vylepšit ostré hrany kamenů tak, aby umožnily pohodlné mletí s hladkým a rovnoměrným výsledkem. Po pomletí čerstvé zrnkové kávy, v mlynčeku nezůstává téměř žádná zbytková káva.

Ruční mlýnek Comandante C40 MK3 Nitro Blade Zebra je jedinečný i po designové stránce. Při výrobě byly použity ty nejkvalitnější materiály, aby se zaručila vysoká spolehlivost, životnost a komfort při používání. Tělo mlýnku je vyrobeno z nerezové oceli a potažené tenkou vrstvou dřeva. Rukojeť je zakončena dubovým prvkem, který pohodlně sedí v ruce. Nádoby na mletou kávu jsou zhodotvené z tvrdého skla a pojmou až 40 gramů kávy.

Jak nastavit hrubost mletí na mlýnku Comandante?

Nastavení hrubosti mletí je stejně příjemné jako mlýnek samotný. Ovládací prvek pro nastavení se nachází na spodní části mlýnku, pod mlecími kameny. Výsledek nastavení je maximálně uspokojivý pro milovníky filtrovaných káv a stejně tak i espressa. Výhodou mlecích kamenů, které se nacházejí v ručním mlýnku Comandante, jsou jeho fyzikální a chemické vlastnosti, které žádným způsobem neovlivňují finální chuť kávy.

Video:

Zákazníci také nakoupili

Konvice Fellow Stagg 1l - mědená
Konvice Fellow Stagg 1l - černá
Moccamaster KBG Select Technivorm - oranžový
Termohrnek Hario Uchi Mug 350ml stříbrný

Hodnocení

Hodnocení celkem
0.0 / 5
Doporučuje
0%
0 z 0 uživatelů

Diskuze

Celkem dotazů
0
0 odpovědí