Prague Superguide Edition No. 5

219 Kč vč. DPH
Skladem > 5ks
Značka
Míra Valeš
Materiál
Papír
Barva
Červená

Páté vydání nejprestižnějšího a nejautentičtějšího pražského průvodce je tady! Prague Super Guide v sobě skrývá výběr těch nejzajímavějších restaurací, kaváren a míst, které by měl každý Pražák a taky turista v Praze navštívit. Prague Super Guide je vytvořen Pražáky a při jeho čtení se budete cítit více jako lokál než jako turista. Každé místo v průvodci zahrnuje adresu, způsob jak se k němu dostanete a mini mapu.

  • Jazyk: angličtina
  • Počet stran: +130
  • Autor: Míra Valeš
  • Publikované: Záři 2019

The fifth edition of the Prague's most honest and authentic guidebook. New added sections, restaurants, cafés, shops, and photographs. All that wrapped in bright red Pantone 032. Superguide is written, edited, designed and illustrated in downtown Prague. Published: September 2019

First Authentic Genuine No-Bullshit Guide To Prague Curated By Locals. Find all essential information in this +130 pages book and feel like local, rather than a tourist. The guide includes tips on the most interesting neighbourhoods, arts & culture, genuine local design, shopping and souvenirs, the best restaurants, cafés and bistros, clubbing options, as well as exercise tips, or the best running routes. Superguide now also comes with a handy folded map.

Zákazníci také nakoupili

Need for Espresso: Underground - Adrián Krišák
Příručka profesionálního baristy - Scott Rao
Velká kniha o kávě - Petra Davies Veselá

Hodnocení

Hodnocení celkem
0.0 / 5
Doporučuje
0%
0 z 0 uživatelů

Diskuze

Celkem dotazů
0
0 odpovědí