Mlýnek Hario Mini Mill Slim PRO - černý

3.0(1x recenze)
949 Kč vč. DPH
Momentálně vyprodáno
Značka
Hario
Barva
Černá
Výška
21 cm
Šířka
15 cm
Průměr
7,4 cm

Oblíbený mlýnek Hario Mini Mill přichází v nové verzi PRO a řadí se na vrchol Mini Mill rady. Mlýnek je ještě kompaktnější než jeho předchůdce a nabízí širokou škálu mletí, na různé přípravy kávy. Hario Mini Mill Slim PRO je výborný společník na doma a na cestování.

Co je nového v PRO verzi?

  • Celokovové tělo
  • Pevná, odnímatelná 6 hranová klička
  • Průhledné víčko a silikonový grip
  • Snadno odnímatelný kontejner na kávu

Nastavení hrubosti při ručním mlýnku Hario Mini Mill je jednoduché. Stačí pootočit matici na spodní části mlecího mechanismu doprava (jemnější mletí) nebo doleva (hrubší mletí) a vaše káva bude připravena k použití. Při mletí doporučujeme kávu namlít maximálně 15 minut před její přípravou. V opačném případě dochází ke ztrátě jejích charakteristických vlastností a znehodnocení vašeho kávového dobrodružství.

Jak vyčistit ruční mlýnek Hario Mini Mill Slim?

Mlýnek Hario Mini Mill jednoduše rozebereme pootočením matice na spodní části mlecího mechanismu doleva. Následně se mlýnek rozebere na několik částí, a mlecí keramické kameny omyjeme pod tekoucí vodou.

Video:

Zákazníci také nakoupili

Mlýnek Baratza Encore
AeroPress pack
KeepCup Brew Pineapple 227ml
Brewista Smart Pour rychlovarná konvice 1,2 l
Kavomlýnek Timemore Chestnut - zlatý

Hodnocení (1x)

Hodnocení celkem
3.0 / 5
Doporučuje
0%
0 z 1 uživatelů
Pavel Fojtík 9. Duben
Hodnocení: Nedoporučuje produkt
Upřímně řečeno, mlýnek působí kvalitním dojmem v mlecí části. Ale způsob zajištění zásobníku na mletou kávu, který je realizován jen jakýmsi výliskem v plechovém válci, který slouží jako zámek proti uvolnění, je neskutečně nepraktický a chatrný. Kávu...Více

Diskuze

Celkem dotazů
0
0 odpovědí