Expedice objednávek funguje na 100%. Přepravu přes DPD jsme zlevnili z 89 Kč na 59 Kč a při nákupu nad 950 Kč je nyní zdarma
Showroom na Praze 8 vydává objednávky v zabezpečeném režimu.

The Filter 2020 / Czech Cup Tasters

25. Duben 09:00 - 18:00 (250 Kč)

Dobře si nalaďte chuťové pohárky, protože brněnský festival výběrové kávy The Filter je po roce opět tady a s ním i Mistrovství České republiky v Cup Tasters!

O FESTIVALU
Letos se v budově Rektorátu VUT v Brně sejdeme již po čtvrté! The Filter festival je akce pro všechny, koho zajímá výběrová káva. Je to místo pro setkávání, poznávání a sdílení zkušeností, znalostí a zážitků. V bohatém festivalovém programu si příjdou na své jak laici, tak i kávoví odborníci. Celý den se bude ochutnávat káva, diskutovat a fandit, z čehož člověku rychle vyhládne. Proto to budou venku jistit foodtrucky. Po skončení akce nebude chybět afterparty!

PRAŽÍRNY
Káva z celé Evropy na jednom místě? Do Brna přijedou zástupci předních českých i zahraničních pražíren, kteří nám budou v průběhu dne připravovat kávu na několika espresso a brew barech. Třeba si rovnou vyberete kávu do své kavárny nebo si odnesete balíček té, která Vám zachutná nejvíce, s sebou domů! Seznam vystavujících pražíren doplníme v následujících týdnech, už teď ale můžeme slíbit, že půjde o pořádně šťavnatý kávy.

WORKSHOPY A PŘEDNÁŠKY
V průběhu dne si můžete zajít poslechnout celou řadu odborných přednášek, zúčastnit se několika cuppingů nebo navštívit jeden z plánovaných workshopů, které budou ladit s festivalovým téma. Program doplníme v následujících týdnech, takže pozorně sledujte událost!

MÍSTROVSTVÍ V CUP TASTERS
Letos se na festivalu pod záštitou The Filter a Spolek výběrové kávy znovu koná Mistrovství České republiky v Cup Tasters – degustaci kávy, kde se spolu utkají ti nejlepší baristé a pražiči z celé České republiky. Už jste zvědaví, kdo se stane letošním šampiónem a pojede v červnu reprezentovat ČR do Varšavy?

VSTUPENKY
Vstupenky si samozřejmě budete moci zakoupit i na místě, ale otázka je, jestli ještě zbydou! Proto si je můžete koupit za zvýhodněnou cenu už v předprodeji, který začíná 20. ledna na portálu SMSticket. V ceně vstupenky je neomezená degustace kávy od všech zúčastněných pražíren, vstup na přednášky a na mistrovtsví v Cup Tasters.

Za The Filter se na Vás těší
Alice, Honza, Michal a Tom

Akce se uskuteční za podpory pražírny Rebelbean.

 
Pořadatel
The Filter

Web akce
Odkaz

Adresa
Rektorát VUT
Antonínská 548/1
601 90 Brno