HAPPY HOURS detox skladu kávy od Ancoats Coffee Co., Caravan Coffee Roasters a dalších skvělých pražíren. Skvělé slevy21% jen do vyprodání zásob!

Prague Coffee Festival 2018
20.10. - 21.10. (120 - 399 Kč)

Přijďte si společně s námi vychutnat již sedmý ročník Prague Coffee Festivalu, který se uskuteční 20.-21. 10. 2018 v prostorách Pražské tržnice v Holešovicích.

Stejně jako v uplynulých letech pro vás připravujeme bohatý festivalový program plný výborné kávy z nejrůznějších koutů světa včetně neomezené ochutnávky v ceně vstupného. Dále pro vás připravujeme prezentace vybraných pražíren a kaváren, cuppingy, workshopy či zajímavé přednášky. 

O zahájení prodeje vstupenek stejně jako o letošních novinkách vás jako první budeme informovat zde na facebookové události, proto nás neváhejte sledovat. Další informace o festivalu budeme postupně zveřejňovat také na webu www.coffeefest.cz.

Počet vstupenek bude z kapacitních důvodů omezen.

Těšíme se na vás!

-

Visit and join us for the 7th Prague Coffee Festival which will take place from the 20th to 21st October 2018 in Prague market (Bubenské nábřeží 306/13, Praha 7 – Holešovice, 170 04). 

Like in recent years, you can look forward to the festival full of excellent coffee from all around the world, presentations of selected roasteries and cafés, cuppings, workshops and interesting lectures. You can enjoy unlimited coffee degustation included in the price of your ticket. 

We will inform you about the launch of ticket sales via this event. Do not hesitate to follow our Facebook page and website www.coffeefest.cz for more information. 

The number of tickets will be limited due to the capacity reasons.

We are looking forward to seeing you!

Pořadatel
Prague Coffee Festival

Web akce
Odkaz

Adresa
Pražská tržnice - Prague market
Bubenské nábřeží 306/13
170 04 Praha - Holešovice
Česká republika
Email
info@coffeefest.cz